Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара

Факультет економіки

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики

Новини

Перемога у Всеукраїнському конкурсу студентських наукових робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування ”

Традиційно студенти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” кафедри статистики, облік та економічної інформатики третій рік поспіль отримали перемогу у ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності “Облік і оподаткування ”, що проходив у Національної академії статистики, обліку та аудиту 23 квітня 2019р. (м. Київ).

Більше

Потужна перемога у конкурсі Завтра UA

Підведено підсумки одного з найпрестижніших незалежних конкурсів наукових робіт студентів стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука, в якому приймали участь студенти з 97 вищих навчальних закладів.

Більше

МАТЕРІАЛИ VIІ Міжнародної науково-практичної конференції

МАТЕРІАЛИ VІI Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток бізнес-аналітики, обліку та оподаткування в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем» 11-12 квітня 2019 року

Більше

"Майже Quiz"

Команда 3-го курсу спеціальності "Облік та оподаткування" стали переможцями 2-го інтелектуального змагання " Майже Quiz"

Більше

Відкрита лекція УПРАВЛІННЯ ВЗАЄМОРОЗРАХУНКАМИ З КОНТРАГЕНТАМИ

16 квітня 2019 року відбулась відкрита лекція доцента Василя Бєлозерцева з дисципліни " Управлінські інформаційні системи в обліку та оподаткуванні". Тема: УПРАВЛІННЯ ВЗАЄМОРОЗРАХУНКАМИ З КОНТРАГЕНТАМИ.

Більше

НАШІ СТУДЕНТИ- НАША ГОРДІСТЬ!

Завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Статистика", яка проходила в Національній академії статистики, обліку та аудиту Участь в олімпіаді приймали 46 студентів з різних куточків України.

Більше

Успішна участь студенток кафедри статистики, обліку та економічної інформатики у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Студентки 5 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Афіміна Єлизавета та Калюжна Аліна (магістри 1 року навчання), які навчаються на факультеті економіки, успішно прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, який проходив 17-19 квітня 2019 року в Університеті імені Альфреда Нобеля (м.Дніпро).

Більше

Відкриття школи стартапів Startup Ecosystem Dnipro

25 та 28 березня 2019р о 14.00 (ауд. 85 5й навчальний корпус) пройде офіційна презентація школи стартапів Startup Ecosystem Dnipro

Більше

Семінарські заняття від Головного управління статистики у дніпропетровській області

В рамках проходження виробничої та переддипомної практики студентами спеціальностей "Економіка", "Облік та оподаткування", "Прикладна статистика" кафедрою статистики, обліку та економічної інформатики у співпраці з Головним управлінням статистики у Дніпропетровській області проведено ряд семінарських занять.

Більше

Відкрита лекція "Податок на прібуток: Основні податкові різниці"

Якщо хочеш розширити свої горизонти, дізнатися більше ніж на лекції, поспілкуватися с представниками аудиторської компанії, яка входить до "Великої 4ки" світових аудиторських компаній!

Більше

Економісти ДНУ одні з найкращих у статистиці

У квітні 2018 року пройшов ІІ етап Всеукраїнської Студентської олімпіади з дисципліни «Статистика» у стінах Національної академії статистики, обліку та аудиту ( м.Київ). В заключному етапі олімпіади приймали участь студенти з 23 вищих навчальних закладів України.

Більше

МАТЕРІАЛИ VІ Міжнародної науково-практичної конференції

МАТЕРІАЛИ VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем» 16-17 квітня 2018 року Присвячується 100-річчю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (1918-2018 р.р.) У збірнику представлено тези наукових докладів VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем»: Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпро, 16-17 квітня 2018 р.) Досліджено статистичне оцінювання сталого розвитку та проблеми використання інформаційних систем в статистиці, обліку, оподаткуванні та аудиті.

Більше

Участь студенток кафедри статистики, обліку та економічної інформатики у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Студентки 5 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Лень Анастасія та Данилова Вікторія (магістри 1 року навчання), які навчаються на економічному факультеті, успішно прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, який проходив 18-20 квітня 2018 року в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

Більше

Міжнароднa науково-практичноa конференція «Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем», м. Дніпро, 16-17 квітня 2018р. (останній термін подачі матеріалів 23 березня 2018 року)

Більше

Був організован та проведен І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Статистика"

Незважаючи на те, що початок другого семестру вийшов дещо з "канікулярним" настроєм, у перший навчальний тиждень кафедрою статистики, обліку та економічної інформатики був була організований та проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Статистика"

Більше

Кафедрою статистики, обліку та економічної інформатики була проведена олімпіада зі спеціальності: "Економіка" спеціалізація: "Прикладна статистика"

Сьогодні кафедрою статистики, обліку та економічної інформатики була проведена олімпіада зі спеціальності: "Економіка" спеціалізація: "Прикладна статистика". Студенти вирішували завдання і тести з 6 Дисциплін, а саме: статистика, демографічна статистика, соціальна статистика, економічна статистика, статистика ринків, статистичне моделювання та прогнозування. Учасниками були студенти 3-5 курсів.

Більше

Нестандартний підхід до профорієнтації на "Економі"

Цьогоріч у змаганнях прийняло участь понад 150 хлопців та дівчат з провідних середніх навчальних закладів м.Дніпра. Під час проходження маршруту школярі розв’язували задачі на логіку, обирали найбільш привабливі умови для депозиту, актуалізували свої знання з історії економіки України, історії власного міста та Дніпровського національного університету.

Більше

Успішна участь студенток кафедри статистики, обліку та економічної інформатики у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит»

Студентки 4 курсу Лень Анастасія та Данилова Вікторія успішно прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, який проходив 19-21 квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро).

Більше

У зв’язку з погодними умовами в університеті призупинено заняття

У зв’язку з погіршенням погодних умов та зниженням температури та відповідно до рекомендаційного листа МОНУ в університеті видано розпорядження ректора М.В. Полякова про призупинення занять.

Більше

Дебатний турнір на економічному факультеті

На початку квітня за іцініативою студентської ради економічного факультету та викладачів Бесчастної Дар’ї та Ніколаєва Тараса традиційно пройшов дебатний турнір, серед студентів других-третіх курсів. З переліку запропонованих тем у першому турі було обговорено майбутній потенціал Європейського Союзу, переваги та недоліки продажу землі сільськогосподарського призначення в Україні та запропонована власна модель опадаткування доходів та майна.

Більше

Анонс 5-тої Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний стан та проблеми розвитку статистики, обліку та аудиту в умовах глобалізації та енергозбереження»

4-5 квітня 2017 року кафедра статистики, обліку та економічної інформатики проводить 5-ту міжнародну науково-практичну конференцію присвячену 100 річуу Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Більше

Перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт здобула студентка спеціальності «Облік і оподаткування»

Наукова робота Юлії Шачаніної на тему «Організаційно-методичний підхід до обліку витрат на персонал як особливого ресурсу підприємства» виконана під керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Гільорме Тетяни Вікторовни.

Більше

Відбувся захист магістерських робіт 2017 року

20 січня 2017 року магістрами спеціальності «Прикладна статистика» були захищені наукові дослідження.

Більше

Поздравляем с Рождеством!!

Рождество Христово — один из главных христианских праздников, установленный в честь рождения во плоти Иисуса Христа от Девы Марии. В православии входит в число господских двунадесятых праздников и предваряется 40-дневным Рождественским постом.

Більше

Найкращий студент аналітик України з економу ДНУ!!!

Прес-служба економічного факультету провела зустріч та взяла інтерв’ю з Ксенією, в якому вона розповіла про свої перемоги, дала поради, як досягти успіху та поділилася своїми мріями.

Більше

День відкритих дверей у ДНУ ім. О. Гончара

4 грудня 2016 о 10 годині відбулась урочиста зустріч з абітурієнтами присвячена Дню відкритих дверей ДНУ ім. О. Гончара. Зустріч проводилась у Будинку студентів Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара.

Більше

Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі»

9 листопада 2016 р. у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі».

Більше

Нагородження студентів ректором

17.11.2016 проходило нагородження студентів ректором нашого університету, які відзначилися в тій чи іншій сфері діяльності, а так само в честь Міжнародного Дня студента.

Більше

З Днем студента!!!

Наші найкращі студенти, бажаємо вам натхнення, цікавих занять, яскравих вражень, самореалізаціі та впевненості у власному успішному майбутті!!!

Більше

Відпрацювання по всьому університету будуть обов'язкого! (Графік прикріплений нижче)

Чому казали, що відпрацювань не буде а вони є? Зі слів проректора Чернецького, університету потрібно провести пропущенні під час канікул пари. (Ідея з дистанційним навчанням не набрала масових обертів).

Більше

Службове розпорядження №94

У звязку з низьким температурним режимом у навчальних корпусах буде припинене навчання для студентів денної та вечірньої форми навчання та аспірантів денної форми навчання з 27.10.2016 по 05.11.2016 Для студентів та аспірантів заочної форми навчання встановленний певний розклад дзвінків.

Більше

Круіз до Одеси

«Ми маємо Вам казати», що на початку 2016 навчального року, кафедрою статистики, обліку та економічної інформатики було організовано екскурсійну поїздку до міста контрасту та гумору - Одеси.

Більше

Вітаємо першокурсників спеціальності "Економіка" та "Облік та оподаткування"

За традицією 1 вересня – день знань, а також день знайомства з новими членами нашої родини – студентами 1-го курсу спеціальності "Економіка" та "Облік та оподаткування" Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Більше

Результати п'ятого буковинського студентського фестивалю науки м. Чернівці 24 травня 2016 р.

У період з 24 травня по 30 травня 2016 року у м. Чернівці відбулось масштабна наукова зустріч у рамках п’ятого Буковинського фестивалю науки, який щорічно організує Чернівецький торгівельно-економічний інститут Київського національного торгівельно-економічного університету. Учасниками фестивалю від нашої кафедри були доцент кафедри Яковенко Владислав Сергійович та студентки 3-го курсу спеціальності «Прикладна статистика» Багдасарьян Катерина, Хомяк Дарія та Стороженко Оксана.

Більше

Відбувся захист дипломних робіт бакалаврів та спеціалістів

У червні 2016 року на кафедрі статистики, обліку та економічної інформатики відбулись традиційні захисти дипломних робіт бакалаврів та спеціалістів денної, заочної та прискореної форми навчання.

Більше

Міжнародний молодіжний форум євроатлантичної безпеки 4-5 квітня 2016р. м. Дніпропетровськ

Посольство Литви в Україні, яке наразі виконує функції контактного Посольства НАТО в Україні, та Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара запрошують студентів з Дніпропетровського, Полтавського і Запорізького регіонів взяти участь у Молодіжному євроатлантичному безпековому форумі, який відбудеться 4-5 квітня 2016 року у Дніпропетровську.

Більше

П'ятий Буковинський студентський фестиваль науки м. Чернівці 24 травня 2016 р.

Київський національний торговельно-економічний університет, Чернівецький торговельно-економічний інститут і Буковинський центр реконструкції та розвитку проводить конкурс студентських соціальних та комерційних інноваційно-інвестиційних проектів.

Більше

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан та проблеми розвитку статистики, обліку та аудиту в умовах глобалізації та енергозбереження»

На базі кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара 6-7 квітня 2016 р. було проведено щорічну міжнародну конференцію. Було запрошено науковців, студентів та зацікавлених осіб.

Більше

Наші партнери

1C Підприємство Корпорація Парус Арт-Звіт MasterKey Дінай Инфо-предприятие АКЦЕНТ Соната Ліга закон