Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Економічний факультет

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики

Результати п'ятого буковинського студентського фестивалю науки м. Чернівці 24 травня 2016 р.

У період з 24 травня по 30 травня 2016 року у м. Чернівці відбулось масштабна наукова зустріч у рамках п’ятого Буковинського фестивалю науки, який щорічно організує Чернівецький торгівельно-економічний інститут Київського національного торгівельно-економічного університету. Учасниками фестивалю від нашої кафедри були доцент кафедри Яковенко Владислав Сергійович та студентки 3-го курсу спеціальності «Прикладна статистика» Багдасарьян Катерина, Хомяк Дарія та Стороженко Оксана.

Фестиваль науки було проведено 3 офіційних дні та 2 дні екскурсій по мальовничим місцевостям регіону.

Перші два дні проводилась міжнародна наукова конференція серед викладачів, науковців та експертів галузей. На конференцію прибули науковці із Польщі, Молдови, Румунії, Чехії та Болгарії. Серед українських експертів були присутні науковці із Київа, Полтави, Одеси, Львова, Дніпра, Луцька, та інших міст України. На пленарному засіданні виступила директор інституту та заступник мера м. Чернівці, а також запрошені гості з актуальними докладами. У другий день, відбулись засідання по секціях різних наукових напрямів, піднімались актуальні питання науки і освіти, проблеми економіки та її галузей, а також обговорювались шляхи їх вирішення. Наступні дві дні були організовані екскурсії до музею української культури та побуту під відкритим небом, а також до м. Кам’янець-Подільська.

У останній день фестивалю проводився конкурс інноваційних проектів серед студентів. На конкурс були подані роботи студентів із Київа, Одеси, Львова, Дніпра, Полтави та Чернівців. Журі складалось із представників малого і середнього бізнесу Чернівців та області, а також представників обласної ради. Були присутні обласні та місцеві ЗМІ. Тематика напрямків конкурсу давала змогу представити проекти широкого кола.

  

Від нашого університету та кафедри статистики, обліку та економічної інформатики представляла команда третього курсу спеціальності «Прикладна статистика» Багдасарьян Катерина, Хомяк Дарья та Стороженко Оксана, які представили проект навчальної інтернет платформи «OWL» під науковим керівництвом доцента Яковенка Владислава Сергійовича. Серед представлених на конкурс інноваційних проектів, проект студентів нашої кафедри зайняв 3 призове місце в Україні, студенті були нагороджені подарунками, а науковий керівник отримав подяку за підготовку талановитої молоді.

                

                                           

У подальшому кафедра статистики, обліку та економічної інформатики стане постійним учасником фестивалю  науки у м. Чернівці.

Наші партнери

1C Підприємство Корпорація Парус Арт-Звіт MasterKey Дінай Инфо-предприятие АКЦЕНТ Соната Ліга закон