Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Економічний факультет

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики

Нестандартний підхід до профорієнтації на "Економі"

Цьогоріч у змаганнях прийняло участь понад 150 хлопців та дівчат з провідних середніх навчальних закладів м.Дніпра. Під час проходження маршруту школярі розв’язували задачі на логіку, обирали найбільш привабливі умови для депозиту, актуалізували свої знання з історії економіки України, історії власного міста та Дніпровського національного університету.

Уявіть: Ви – випускник школи чи ліцею, вступаєте у доросле життя, обираєте професію чи ВНЗ. Згадали?! Як було важко, безліч варіантів, море рекомендацій та порад і Ви наодинці зі своїм хаосом у голові. Інтернет не дуже допомагає, батьки наполягають на своєму виборі, однокласники зібралися, хто куди.

Саме тому, з метою допомоги нашому юному поколінню у виборі напряму навчання та вишу за ініціативи декана економічного факультету професора Сергія Смирнова та викладача кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Дар’ї Бесчастної вже вп’яте навесні проводиться Економічний квест для учнів шкіл, ліцеїв та гімназій.

Цьогоріч у змаганнях прийняло участь понад 150 хлопців та дівчат з провідних середніх навчальних закладів м.Дніпра. Під час проходження маршруту школярі розв’язували задачі на логіку, обирали найбільш привабливі умови для депозиту, актуалізували свої знання з історії економіки України, історії власного міста та Дніпровського національного університету. Окремо відзначають учасники станції, де необхідно було взаємодіяти всією командою. Як зазначила одна з учасниць Воротинцева Марія ( учениця Дніпропетровського ліцею-інтернату фізико-математичного профілю): «Ми всі у захваті, адже може не за стандартних обставин всі разом вирішувати цікаві завдання. Нас усіх об’єднувала цікавість та жага до перемоги».

Переможцями цьогорічного квесту стали 2 команди: збірна учнів-членів МАН та команда 11ти класників Дніпровського ліцею інформаційних технологій. Один з переможців Маціяко Владислав (учень Дніпровського ліцею інформаційних технологій) наприкінці сказав: «Маючи досить багатий досвід участі у різноманітних змаганнях з економіки (Всеукраїнський МАН, конкурс есе тощо) мені дуже сподобався квест, можливість познайомитися зі студентами та викладачами економу, поглибити свої знання та й ще отримати солодкі призи».

Голова журі цьогорічного квесту завідувач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики професор Оксана Єлісєєва підводячи підсумки наголосила, що саме нестандартні підходи до профорієнтаційної роботи та можливість неформального спілкування зі студентами, практичність та перспективність майбутньої професії є запорукою вдалого вибору напряму подальшого розвитку та ВНЗ.

Окремо необхідно відзначити авторів цьогорічних завдань для квесту: старшого викладача кафедри економічної кібернетики Тараса Ніколаєва, голову Ради студентів економічного факультету Іотову Катерину, студентів економічного факультету Стороженко Оксану, Могильного Федора, Бортульова Євгена, Андросову Ірину, а також нашого фотокореспондента Коновалову Анастасію та усіх студентів, які радо зголосилися виступити кураторами груп учасниць. Покутинський Ростислав, який був куратором однією з команд переможців, згадував, як сам брав участь у цьому змаганні школярів, і тоді його команда посіла лише третє місце, і зараз він отримав певний реванш. Хоч завдання з кожним роком стають все складнішими та неординарнішими.

Економічний факультет має багатий досвід організації та проведення шкільних конкурсів та змагань. Саме тому, на ЕКОНОМІ НАЙКРАЩІ СТУДЕНТИ!!!!

Бесчастна Дар’я

Викладач кафедри статистики, обліку та економічної інформатики

Наші партнери

1C Підприємство Корпорація Парус Арт-Звіт MasterKey Дінай Инфо-предприятие АКЦЕНТ Соната Ліга закон