Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Економічний факультет

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики

Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі»

9 листопада 2016 р. у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Маркетингові комунікації та логістика у сфері технологій енергозбереження в Україні та світі».

Кафедра статистки, обліку та економічної інформатики прийняла активну участь у підготовки та проведенні наукового заходу:

Співголова Оргкомітету – декан економічного факультету, професор кафедри статистки, обліку та економічної інформатики, проф. Смирнов С.О.;

Члени Оргкомітету – завідувач кафедри статистки, обліку та економічної інформатики, проф. Єлісєєва О.К. та доцент кафедри статистки, обліку та економічної інформатики Гільорме Т.В.

У конференції взяли участь понад сто учасників з України, Польщі, Болгарії, які представляли провідні ВНЗ та компанії своїх країн. З вітальним словом до присутніх звернувся декан економічного факультету, професор Сергій Смирнов, який наголосив на значущості комунікаційного маркетингу та логістичної підтримки пояснення підприємствам і населенню доцільності енергозаощадження в умовах подорожчання та дефіциту енергетичних ресурсів, що є предметом обговорення на конференції.

Доповідь завідувача кафедри,  професора Оксани Єлісєєвої щодо запровадження концепції «зеленої» економіки в Україні та світі визвало жваву дискусію, особливо серед студентства.

Студенти підготували наукові доповіді під керівництвом викладачів ДНУ, які було оприлюднено у  секціях:

Секція 1 «Енергоменеджмент та енергоаудит в промисловості та ЖКГ» (студенти: Бакай Д.Ю., Веретельник О.О., Гордієнко А.В., Лихачова Я.Р. – науковий керівник проф. Єлісєєва О.К.; Мандрика Д.М., Воронова А.О. – науковий керівник Смирнова Т.А.).

Секція 8 «Організація обліку, аудиту, аналізу та контролю забезпечення впровадження енергозберігаючих технологій» (студенти: Лень А.В., Данилова В.Є.,  Новицька Н.С., Попова Т.В., Дорофієнко А.В., Васильєва О.О., Вінікова А.В.,  Бігунок К.В., Ткаченко В.А., Ваніна С.В., Єрмакова А.О., Грановська Д.Д., Гурова В.В., Зайцева А.І., – науковий керівник доц. Гільорме Т.В.).

Конференція відбулася в дружній обстановці, студенти залучилися до наукових дискусій з представниками наукових шкіл різних країн (доцента кафедри світової економіки та європейської інтеграції Лодзинського університету, м. Лодзь (Польща) PhD Радослава Дзюби; доктора філософії, керівника  РО МАБЕТ, м. Варна  (Болгарія) Миколи Новікова; директора Науково-дослідницького інституту енергетики при ДНУ ім. О. Гончара Накашидзе Л.В.) та вітчизняного бізнесу (ТОВ «Солар Дніпро»:  директор Євген Ткаченко та технічний директор Дмитро Довгаленко; ТОВ «Новотех ЛТД» (Україна - Ізраль): Сергій Костинюк та Шмуель Гельб та інші).

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у V Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасний стан та проблеми розвитку статистики, обліку та аудиту в умовах глобалізації та енергозбереження», яка відбудеться у м. Дніпро 4-5 квітня 2017 р.

 

Інформацію підготувала: доцент кафедри Гільорме Т.В.

Наші партнери

1C Підприємство Корпорація Парус Арт-Звіт MasterKey Дінай Инфо-предприятие АКЦЕНТ Соната Ліга закон