Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Економічний факультет

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики

МАТЕРІАЛИ VІ Міжнародної науково-практичної конференції

МАТЕРІАЛИ VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем» 16-17 квітня 2018 року Присвячується 100-річчю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (1918-2018 р.р.) У збірнику представлено тези наукових докладів VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем»: Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпро, 16-17 квітня 2018 р.) Досліджено статистичне оцінювання сталого розвитку та проблеми використання інформаційних систем в статистиці, обліку, оподаткуванні та аудиті.

МАТЕРІАЛИ VІ Міжнародної науково-практичної конференції
«Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем»

16-17 квітня 2018 року

Присвячується 100-річчю Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (1918-2018 р.р.)

У збірнику представлено тези наукових докладів VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем»: Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпро, 16-17 квітня 2018 р.) Досліджено статистичне оцінювання сталого розвитку та проблеми використання інформаційних систем в статистиці, обліку, оподаткуванні та аудиті. Значну увагу приділено проблемам енергозберігаючих технологій та енергоменеджменту. У науковій праці розглядаються політико-інституційні проблеми взаємодії влади та соціального середовища. Матеріал супроводжується необхідними статистичними аналітичними даними, ілюстраціями. Даний збірник доповідей має науково-практичне значення й розраховано на магістрів, аспірантів економічних, технічних спеціальностей, викладачів, наукових працівників та менеджерів, які займаються дослідженнями проблем розвитку статистики, обліку, оподатування та аудиту в умовах глобалізації й енергозбереження в Україні та світі.

«Сучасний політичний стан в Україні та розвиток статистики й обліку в умовах глобалізації, загострення енергетичних проблем»: Матеріали VІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпро, 16-17 квітня 2018 р.). – Д. : ЛІРА, 2018. – 290 с. ISBN 978-966-981-013-7

Наші партнери

1C Підприємство Корпорація Парус Арт-Звіт MasterKey Дінай Инфо-предприятие АКЦЕНТ Соната Ліга закон