Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Економічний факультет

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики

Круіз до Одеси

«Ми маємо Вам казати», що на початку 2016 навчального року, кафедрою статистики, обліку та економічної інформатики було організовано екскурсійну поїздку до міста контрасту та гумору - Одеси.

Учасниками мандрівки виступили студенти 2, 3, 5-х курсів спеціальності «Економіка» та «Прикладна статистика», а також успішні випускники наших спеціальностей. Серед наставників студентів, мандрівку організувала та очолила викладач кафедри Бесчастна Дар’я Олександрівна та Яковенко Владислав Сергійович. Розповідати про поїздку, доречно було б, її учаснику, тому пропонуємо Вам враження студентки 3-го курсу спеціальності «Прикладна статистика» Наіри Казеян.

"Це була неймовірна подорож до Одеси! Я дійсно рада, що мені пощастило разом із своєю кафедрою Статистики, обліку та економічної інформації настільки цікаво провести вихідні. Це було не тільки відпочинком для кожного з нас. Спільно проведений час згуртував усіх нас, ми дізналися більше один про одного і ніби стали однією великою сім’єю! Ці приємні довгі розмови на абсолютно різні теми у колі близьких людей неможливо проміняти ні на що! Таких емоцій мені, чесно, не бракувало.

Нас зібралося 14 чоловік з 2, 3 та 5 курсів, а також, звісно, наші чудові викладачі: Бесчастна Дар’я Олександрівна та Яковенко Владислав Сергійович. Найбільш насиченим днем була субота, коли ми зранку пішки почали свої пригоди у пошуках свого хостелу! Незважаючи на втому після потяга ми весело крокували та дивувалися надзвичайній архітектурі Одеси. Ми завітали на вулицю Дерибасівська, яка поєднувала у собі історичні та сучасні елементи! В її околиці та безпосередньо на ній було дуже багато кафе та ресторанів, що, чесно кажучи, здивувало не лише мене одну.

В цьому місті було дуже комфортно знаходитись, ніби ти виріс у ньому, немає відчуття, що ти лише гість або черговий турист.

Гуляючи у Стамбульському парку та міському саду, ця місцевість нагадала мені Маріїнський парк у Києві: настільки ж чисто, спокійно і приємно, справжнє місце для відпочинку!

Продовжуючи нашу мандрівку по герою Одеси, ми не могли оминути одну з найгарніших та найпопулярніших місць серед туристів – Одеський національний академічний театр опери та балету. За будівлею знаходився чудовий фонтан та багато різних квітів: цим приваблювало воно новостворених пар, оскільки злічити кількість весіль, які ми зустріли у той день, було б досить важко! На жаль, завітати на якусь виставу тоді ми не змогли, однак це є ще однією причиною повернутися сюди знов)

Останньою туристичною точкою суботи був Морський вокзал. У подібному місці я була вперше, тому мені усе було цікаво: катери, танкери, невеличкі човни та величезні шикарні кораблі. Не дивлячись на те, що на вулиці днем було вже досить тепло, усім нам вдалося замерзнути на прогулянці катером, однак воно того було варте!

Другого дня нам вдалося поїхати до Аркадії та хоча б трохи наблизитись до моря. Особисто мені дуже до вподоби там була архітектура: усе ніби було у стилі модерну, нове та креативне у поєднанні з яскравими барвами зелені та квітів. Нам, звісно, забракло часу, щоб досхочу насолодитися цим місцем, тому заради Аркадії варто приїхати сюди ще раз!

Так як наш поїзд відправлявся вдень, ми змушені були попрощатися із прекрасним містом Одеса та вирушати додому.

Особисто від мене: якщо є можливість побувати у новому місці, не гайте часу та не вагайтесь, приймайте рішення тут і зараз! Я безкрайньо рада, що не змінила свого рішення щодо поїздки, оскільки не уявляю як би шкодувала про це!

Дякую нашій кафедрі за те, що постійно відкриваєте можливості для студентів бачити найліпше, досягати більшого і пробувати нове!

Кафедра «Статистики, обліку та інформаційної інформації» – ВИ НАЙКРАЩІ!"

Наіра Казеян

студентка 3-го курсу спеціальності "Прикладна статистика"

Наші партнери

1C Підприємство Корпорація Парус Арт-Звіт MasterKey Дінай Инфо-предприятие АКЦЕНТ Соната Ліга закон