Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Економічний факультет

Кафедра статистики, обліку та економічної інформатики

Дебатний турнір на економічному факультеті

На початку квітня за іцініативою студентської ради економічного факультету та викладачів Бесчастної Дар’ї та Ніколаєва Тараса традиційно пройшов дебатний турнір, серед студентів других-третіх курсів. З переліку запропонованих тем у першому турі було обговорено майбутній потенціал Європейського Союзу, переваги та недоліки продажу землі сільськогосподарського призначення в Україні та запропонована власна модель опадаткування доходів та майна.

1

На початку квітня за іцініативою студентської ради економічного факультету та викладачів Бесчастної Дар’ї та Ніколаєва Тараса традиційно пройшов дебатний турнір, серед студентів других-третіх курсів. З переліку запропонованих тем у першому турі було обговорено майбутній потенціал Європейського Союзу, переваги та недоліки продажу землі сільськогосподарського призначення в Україні та запропонована власна модель опадаткування доходів та майна. У другому турі було висвітлено, як тенденція старіння населення впливає на зміну структуру економіки, досліджено окремі аспекти транспортного потенціалу України, а також представлено авторський портрет економічно-успішної країни.

1

З розривом в 1 бал перше місце посіла команда спеціальності «Прикладна статистика», якою було представлено портрет економічно успішної країни на прикладі Швейцарії, яку презентував Покутинський Ростислав (студент групи ЕС-15, який був відзначений, як найкращий доповідач другого туру). Друге місце отримала команда спеціальності облік та аудит, яка роглядала демографічні проблеми старіння нації та її вплив на структуру національної економіки. Також учасник команди бухгалтерів, Заботнов Артем, отримав звання найкращого опонента, а Моїсеєнко Дар’я – найкращого рецензента. Серед команди маркетологів відзначився Куроян Грант, який отримав грамоту за найкраще ведення дискусії та активну участь в обговоренні кожного з розглянутих питань.

1

Членами журі виступали викладачі кафедр, заступники декану та представники студентської ради економічного факультету. Голова студентської ради Іотова Катерина зазначила, що саме така форма позанавчальних заходів дає змогу, з одного боку, розкрити науковий потенціал студентів, а, з іншого, активізує спілкування студентів між різними курсами та спеціальностями. Учасник від команди спеціальності «Прикладна статистика» Покутинський Ростислав зазначив: “Хотілося б більше подібних заходів, адже саме завдяки їм ми, студенти, розглядаємо актуальні у світі питання та розвиваємось не тільки у розрізі своєї спеціальності, а й розширюємо свій економічний кругозір та бачимо певне практичне застосування теоретичних знань, які ми отримуємо в аудиторіях”.

1

Доцент кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Яковенко Владислав акцентував увагу на тому, що і викладачі дізнаються щось нове, а найголовніше відкривають своїх студентів у новому ракурсі. Також, окрему подяку виносимо представникам старших курсів, які були кураторами груп при підготовці їх до турніру.

Покутинський Ростислав

студент групи ЕС-15-1

Наші партнери

1C Підприємство Корпорація Парус Арт-Звіт MasterKey Дінай Инфо-предприятие АКЦЕНТ Соната Ліга закон